Uitslagen 2016 3 september

De uitslagen van de tractorpulling worden na afloop hier bekend gemaakt.

http://www.pullingbase.nl/online/20160903-almkerk/baan1nl.html

http://www.pullingbase.nl/online/20160903-almkerk/baan2nl.html

 

 

 

S

Nr

Team

1e trek

1

5.01 Arjan Hak, Deutz DX110

99,74

2

5.17 Johan Akkerman, Valtra 8050

91,37

3

5.12 Gerald de Rooij, Inter 1255

89,59

4

5.15 Marcel de Jong, Ford 7810

89,24

5

5.11 Rick Vos, John Deere 6410

89,18

6

5.10 Daniel Schop , Valtra 111

87,6

7

5.03 Rick Zonneveld , MF 6170

87,14

8

5.14 Gerrit Bom, Ford 8210

86,84

9

5.02 Arne Kant , New Holland 8340

85,58

10

5.05 Bas de Groot, John Deere 4430

78,39

11

5.16 Aart Kant, Case 856 XL

78,07

12

5.04 Jorijn de Wit , Ford 7710

77,68

13

5.13 Johan Schelle, Inter 844 S

76,2

14

5.08 Jasper Zwart, Inter 844 S

73,71

15

5.06 Justin Hegmans, Deutz agrotron 130

16

5.07 Paul Deuling, Ford 8210

17

5.09 Arion v Steenis , Ford 8000
7 ton standard
S

Nr

Team

1e trek

1

7.06 Frank v Berchum, Ford TW15

93,75

2

7.01 Bob van Mourik, Ford 9700

93,49

3

7.03 Stefan van Gils, Deutz agrotron 150

93,05

4

7.17 Martijn van Zessen, Inter 1246

93,04

5

7.15 Bart Lankhaar, New Holland TSA 135a

91,58

6

7.09 Gert-jan Zwart , Inter 1246

91,05

7

7.08 Leendert de Bruin, Ford TW15

88,6

8

7.16 Harm Lievaard, John Deere 6230

87,78

9

7.11 Marius Rijken, Steyr 6135

86,82

10

7.02 Johnny van Zeelst, Deutz Agrotron M610

84,88

11

7.18 Justin Heijmans, Deutz Fahr Agrotron 130

82,68

12

7.12 Voor de Poorte, John Deere 6910

80,85

13

7.14 Niels de jong , New Holland TM125

80,01

14

7.10 Ray de Jong, Inter 1255 XL

79,76

15

7.07 Kristian Jansen, New Holland 8160

74,09

16

7.05 Mathijs Heijmans, Inter 1455

66,19

17

7.13 Alwin Kool, Ford 8210
Uitslag 7,5 ton Loonwerkersklasse
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

1

L7.02 Ronald Kortleve, International 1455 F.P.

2

L7.11 Stephan de Graaff, New Holland T7 170 F.P.

3

L7.07 Raoul Pruissen, New Holland T7 210

97,23

4

L7.06 Arjo v Kekem, Case IH Puma 155

96,23

5

L7.08 Peter Krul, New Holland T7 170

94,96

6

L7.03 Maarten v d Vegte , New Holland T6080 De Graaff

94,64

7

L7.09 Gert Boon, New Holland 8340

93,7

8

L7.04 Peter van Burgel, John Deere 6630

93,21

9

L7.01 Walter de Kuiper, New Holland T6080

92,33

10

L7.12 Arjan Dekker, New Holland T6 160

91,94

11

L7.05 Ferry de Kuiper , New Holland T6080

87,89

12

L7.10 Jan de Groot , Case MX 170

86,95

Uitslag HyproSport 2500 kg
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1

H25.02 Krisjan Jochems, Valtra 705 F.P.

98,01

2

H25.01 Stefan de Ruytter, International 845 F.P.

95,79

3

H25.03 Aart de With, Massey Ferguson 6265 F.P.

94,15

4

H25.10 Martin Hijkoop ***, Zetor 7711 F.P.

90,44

5

H25.04 Boy Graus, Case International 856

91,12

6

H25.09 Herman de Leeuw ***, Zetor 8011

90,16

7

H25.07 Bart Weterings, Ford 7000

88,87

8

H25.10 Ralph Raats, International 845

84,06

9

H25.05 Alex van Meer, Valmet 6400

12,25

Uitslag HyproSport 4500 kg
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1

H45.22 Bert Kooij ***, New Holland T7060 F.P.

97,11

2

H45.03 Hans Kester, Ford 9600 F.P.

93,78

3

H45.07 Kees van Schaik, Ford 9000 F.P.

92,85

4

H45.23 Marinus Berends ***, International 1246 F.P.

90,86

5

H45.21 Ronald van de Werken ***, Ford 9600 F.P.

89,75

6

H45.02 Luc Roovers, International 1455 F.P.

88,66

7

H45.25 Ruben Heikoop ***, Case MX 270 F.P.

83,93

8

H45.04 Gebr. de Hond, Ford TW-20 F.P.

81,34

9

H45.05 Erik & Lars, Volvo BM 810 F.P.

10

H45.26 Johan Kleijn ***, Zetor 12011

99,37

11

H45.06 Joop Swagemakers, Ford 9600

94,79

12

H45.27 Karel Kok ***, Deutz 6.30

80,94

13

H45.11 Huub van Gaal, John Deere 4430

14

H45.08 Piet Arensman ***, John Deere 4450

15

H45.24 Gerold de Wit ***, Ford 9600
Uitslag MegaSport 2600 kg
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

1

M26.04 Davy van Peer, John Deere 6230

98,8

2

M26.02 Remie Raeymakers, Deutz 6806

96,58

3

M26.07 Marius Aarts, Case MX 100 C

95,67

4

M26.03 Arjan van de Riet, New Holland TS 110

92,58

5

boy graus, case international

73,45

Uitslag MegaSport 3600 kg
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1

M36.15 Stef Buiks, Fiat 1300 F.P.

100,96

2

M36.02 Daniël Godrie, Volvo BM T2650 F.P.

96,43

3

M36.05 Gebr. van Schaik, Ford 9000 F.P.

96,04

4

M36.22 Dennis van Mourik, John Deere 7520 F.P.

91,91

5

M36.03 Gerard Hopmans, International 1066

96,14

6

M36.06 Bart Botermans ***, International 1066

88,7

7

M36.08 Jan Bas Zijdeveld ***, Ford 7700

88,47

8

M36.11 Manu van den Bergh, Volvo BM 810

82,79

9

jan geertsen, international 1244

78,09

10

M36.09 Pieter Paans ***, Fiat 850

36,6

11

M36.07 Nick Rasenberg ***, Volvo BM T650

23,93

Uitslag Demo tractoren
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1

M45.04 Laurens de Boer, John Deere 4020

92,41

53,76

2

M45.05 Erik Peeters, Inter 1066 F.P.

3

Henrie Versluis / red impact, International 1086

81,91

Uitslag 9 ton Standaard
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

1

9.02 Gert Jan Thur, Fendt 722

80,72

2

9.16 Patrick pruijssen, Fendt 818

80,71

3

9.13 Niels Verhoeven, John Deere 6215R

78,87

4

9.01 Kees Besems, Case Inter 1455XL

78,82

5

9.14 Arne Verhoeven, John Deere 6210R

78,34

6

9.04 Thomas Westerlake, New Holland 6030

76,42

7

9.03 Johan Knaap, John Deere 7530

75,36

8

9.12 Petrie van Brenk, New Holland T7170

75,28

9

9.15 Joost Hak , John Deere 7710

74,42

10

9.06 Leon van de Vendel, New Holland T7230

73,74

11

9.09 Jan Paul van Toor, Fendt 716

73,49

12

9.08 Leroy van Wijgerden, New Holland T6030

72,76

13

9.10 Arjan de Graaf, John Deere 6145R

70,82

14

9.11 Johan Bassa, Same Fortis 190

70,52

15

9.07 Elco Pruissers , New Holland T7030

69,98

16

9.05 Erik van de Vendel, New Holland T7230

58,41

Uitslag 11 ton Standaard
Sleepwagen: Hyproslee
S

Nr

Team

1e trek

1

11.10 Marcel v d Vendel, John Deere 8320R F.P.

2

Leon vd Vendel, New Holland T7.315 F.P.

3

11.09 Jaqueliene Du Croix, Ford 8970

85,1

4

11.05 Wout van Diemen, John Deer 7230R

84,43

5

11.11 Wouter Venzelaar, New Holland T7290

82,51

6

11.02 Fenno van de Vendel, New Holland T7070

80,87

7

11.03 Stefan de Weert, Fendt 924

79,59

8

11.07 Jarno Dijkshoorn , John Deere 7230R

77,94

9

11.06 Bart de Bruijn, John Deere 7730

70,3

10

11.08 Bert v d Linden , Fendt 926

64,83

11

11.01 Martijn van de Berg, Fendt 824

12

11.04 Patrick Pruijsen, Fendt 824

 

Uitslag Oldtimers 1750 kg
Sleepwagen: Python
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1 4 Arie Vink, David Brown 25 D 65,36 76,81
2 7 Johan Schelle, MF 35X 74,81 65,73
3 2 Ben Heymans, Mc Cormick D 439 52,67 46,67
4 6 Louis in ’t Veld, Mc Cormick D 324 45,52 45,23
5 1 Hugo v. Pelt , Ford Dexta 33,69 38,92
6 5 Bram Oversteeg, Zetor 2011 19,67 39,98
7 3 Wilma Hulst 15 keer!, Deutz F2L 612 19,70 30,36
8 8 Adriaan v.d. Schans, Fendt Farmer 1z 30,72
Uitslag Oldtimers 2500 kg
Sleepwagen: Python
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1 23 Cor Ippel, Fordson S.M. Roadlee 97,91 82,46
2 24 Bert v. Lier, David Brown 950 88,91 82,40
3 27 Koen de Rooy, Fordson Major 69,59 87,25
4 10 Jasper Lankhaar, MF 245 71,67 80,24
5 29 Jan v.der Leeden, David Brown 950 82,68 68,75
6 28 Nico v. Wijk, Farmall S.B.M.D. 75,46 67,07
7 20 Peter Klop, Deutz 6206 72,14 64,67
8 26 Gerinda Klop, International 633 75,12 58,90
9 11 Pieter Verwoert, International 523 65,75 59,27
10 31 Ingel Boender, Fendt Favorit 2 65,48 59,19
11 18 Jelle v.d. Kolk, Fendt Farmer 2 DE 63,62 57,90
12 14 Toon Spiering, MF 65 59,01 62,26
13 25 Robert Smout, Fordson Super Major 62,50 54,89
14 13 Christiaan Ippel, Fordson Major 56,96 56,24
15 19 Ton v. d. Schans, John Deere 310 64,98 43,74
16 17 Martijn Ippel, Ford Super Major 58,08 30,58
17 21 Kees Verschoor, Case LA 41,59 42,74
18 12 Ronald Bom, Deutz 4506 25,88 31,70
19 15 Frans Thielen, MF 155
20 16 Arie van Giessen, John Deere2030
21 22 Gerard van Genderen, Fendt 102 S
22 30 Gert t. Lam, Intenationalr 423
Uitslag Oldtimers 3500 kg
Sleepwagen: Python
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1 33 Armand Hobo, Deutz 8006 A F.P. F.P.
2 36 Dinant van Giessen, John Deere 3130 F.P. F.P.
3 46 Arnold v. der Leeden, Fendt 108 S F.P. 92,49
4 35 Adriaan Pruyssers, Deutz 8006 F.P. 85,15
5 41 Dieter van Lier, David Brown 1200 F.P. 84,78
6 34 Michel de Bont, International 644 F.P. 84,09
7 44 Johan Straver, Allis Chalmers 190 XT 91,09 77,65
8 39 Sjaak Ippel, Ford 5000 90,36 68,65
9 37 Chris de Graaf, Deutz 6206 A F.P. 57,18
10 45 Gerrit Nieuwkoop, Case 400 77,13 62,16
11 48 Kees Segere, Ford 5000 59,34 79,17
12 47 Bas de Groot, John deere 730 61,67 59,82
13 42 Martinus Ippel, Ford 5000 61,45 48,50
14 38 Gerbert van der Beek, International 644 37,50 50,09
15 40 Rob Nordmeyer, International 885
16 43 Ad Eeijkmans, John Deere 2030
Uitslag Oldtimer meer dan 3500 kg
Sleepwagen: Python
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1 50 Corné Spierings, MF 1155 F.P. F.P.
2 54 Sander v.d. Toorn, Farmall 806 F.P. F.P.
3 58 Jaap de Jong, ford county F.P. F.P.
4 51 Adri v.d. Schans, Fendt 611 S F.P. 82,71
5 57 Jan Willem v.Keken, International 946 83,57 55,12
6 55 Lennert Muylwijk, Farmall 806 79,39 53,37
7 52 Wilbert v.d. Berk, International 946
8 53 David v.d. Leeden, Case 1070
9 56 Ben Burggraaf, Farmall 706
10 59 Hans Keyzer, Ford 9600
Uitslag 2,5 ton Standaard
Sleepwagen: Python
S

Nr

Team

1e trek

1 2.01 Mary v Santen , MF 165 87,45
2 2.03 Andre v Keulen , MF 158 79,70
3 2.08 Wim de Kreij, Ford 4000 75,74
4 2.04 Ruben Hofman, David Brown 990 75,70
5 2.05 Niels Vos , MF 133 72,80
6 2.02 Peter Nieuwkoop, Deutz 6005 70,00
7 2.07 Goof Bos, John Deere 1120 67,06
8 2.06 Frans Thielen , MF 155 53,70
Uitslag 3,5 ton Standaard
Sleepwagen: Black Fury
S

Nr

Team

1e trek

2e trek

1 3.15 Peter van Etten, inter 844 S F.P. 96,34
2 3.17 Willeke Kornet, Massy Ferguson 595 F.P. 94,24
3 3.16 Johan van Keulen, Massy Ferguson 188 98,63
4 3.20 Martijn van nooyen, Fendt 308 98,57
5 3.02 Roel Nieuwkoop, Deutz 7807 C 96,62
6 3.18 Dennis van Middelkoop, inter 844 S 96,29
7 3.13 Christian Groenendaal, Inter 824 95,84
8 3.04 Martijn Boer, Fendt 305 95,27
9 3.11 Jelle Boom, David Brouwn 996 94,86
10 3.14 Indy Moolenschot, Inter 644 94,60
11 3.19 Jan van Boksel, Fendt 105 94,57
12 3.12 Niels Gelderblom, Inter 744 93,41
13 3.06 Gert jan Jansen, New Holland T4 105 91,98
14 3.10 Paul de Groot, inter 844 S 87,23
15 3.01 Jannick Pelle, David Brouwn 996 68,52
16 3.05 Erwin boer, Fendt 106 59,93
17 3.07 Kees dochters van leeuwen, Leyland 740 42,54
18 3.03 J van de Plas , Fendt 306
19 3.08 Gert de Jong, Deutz agroplus 70
20 3.09 Wijnand de Groot, Case jx60
Uitslag 4,5 ton Standaard
Sleepwagen: Black Fury
S

Nr

Team

1e trek

1 4.14 Frans Thielen, Massey Ferguson 595 92,19
2 4.10 Willem de Raad, John Deere 4020 91,52
3 4.13 Richard v Muilwijk, Case 745XL 91,33
4 4.08 Ton v Helten, MF 1080 91,28
5 4.07 Niels van Zelst, Massey Ferguson 699 91,11
6 4.11 Rob Kimenai, Volvo BM 700 90,52
7 4.15 Rick van Os, Landini 9080 90,22
8 4.05 Roy de Jong , International 745XL 89,95
9 4.03 Hasse v Keulen, Case 595 89,76
10 4.17 Martijn van de Muyden, Inter 845 88,49
11 4.16 Fas de Groot, Inter 1046 87,49
12 4.06 Koen de Rooij, Fendt 306 80,67
13 4.09 Dik Michael, Case CS Pro 80,53
14 4.01 Bert v Oversteeg, Fendt 105S 79,44
15 4.18 Henk van Weelden, Inter 1055 54,20
16 4.04 Laurens de Ouden, Inter 955 54,02
17 4.12 Gerard den Hartog , Ford 5610 53,17
18 4.02 Dianant Giessen, John Deere 3130 disk
Uitslag VTN 9,5 ton Supersport
Sleepwagen: Black Fury, 18:57:04 uur: klassement is nog niet gereed
S

Nr

Team

1e trek

1 1-23 Rocking Horse, Scania 164-480 F.P.
2 1-03 Iveco Schouten, Iveco Stralis F.P.
3 3-01 Team van Rijswijk, Renault AE Magnum

Copyright © Streekdagen | Disclaimer | Sitemap | Webdesign Nieuw Ontwerp