Startlijsten

Startlijsten tractorpulling Streekdagen 2018

Klasse 2,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
2.01 Bert Werther Sprang-Capelle Landini 6500
2.02 Ricardo Bos Asperen John Deere 1120
2.03 Corwin van Meel Oosteind Deutz 4806
2.04 Jan Verwoert Werkendam International 523
2.05 Wim de Kreij Schelluinen Ford 4000
2.06 Ruud van Zanten Oss Landini 5000
2.07 Corné den Dunnen Hardinxveld-Giessendam Deutz F2L514
Klasse  3.5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
3.01 Pascal den Hartog Leerdam Ford 4000
3.02 Peter van Etten Sprang-Capelle International 844-s
3.03 Mariëlle v.d. Broek Sprundel Deutz 7207
3.04 Johan v.d. Plas Brandwijk Fendt 306 LS
3.05 John de Waal Genderen MF 590
3.06 Michel de Bont Waspik International 644
3.07 Erwin Boer Giessenburg Fendt 106
3.08 Rob Nordmeijer Loon op Zand International 885
3.09 Chris Groenendaal Sprang-Capelle International 824
3.10 Bas Kimenai Dongen Fiat 750
Klasse  4,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
4.01 Arie Vlot Almkerk International 956
4.02 Rick van Oss Kaatsheuvel Landini 980
4.03 Koen de Rooi Almkerk Fendt 306 LS
4.04 Bart van Oversteeg Almkerk Fendt 105
4.05 Dennis de Rooy Drongelen International 844-s
4.06 Jan Boer Giessenburg Fendt 305
4.07 Tim de Wit Waspik International 744
4.08 Danny Claassen Dongen Fiat 1000
4.09 Anton  de Jong Sprang-Capelle International 1055
Klasse 5.5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
5.01 Johan Akkerman Dussen Valtra 8050
5.02 Arné Kant Giessen New Holland 8340
5.03 Gert-Jan Zwart Sprang-Capelle International 1246
5.04 Berry Kok Dordrecht Case IH 1056
5.05 Rico Duijndam Waspik Case 5140
5.06 Wilco de Jong Leerbroek International 1046
5.07 Gert de Jong Leerbroek Case IH 1056
5.08 Geert Ermstrang Zuilichem Ford 7910
5.09 Ronnie Verschure Wijk en Aalburg Case IH 845
5.10 Jacco de Jong Dongen Steyr 9105
5.11 Rob Kimenai Dongen Volvo BM 700
5.12 Paul Deuling Dussen Ford 8210
5.13 Rick Vos Drongelen John Deere 6410
5.14 Jorijn de Wit Hardinxveld Ford 7710
5.15 Martijn voor de Poorte Wijk en Aalburg John Deere 3050
5.16 Martijn van Dongen Raamsdonk Fendt 312
5.17 Corné Timmermans Nederhemert International 955
5.18 Laban Duynhouwer Werkendam John Deere 4040
5.19 Lennic Blokland Nieuwland International 956
5.20 Arie Middelkoop Groot-Ammers International 1246
5.21 Rosalien van der Beek Poederoijen Ford 8240
5.22 Joost kant Rijswijk Case IH 856
5.23 Bas de Groot Sprang-Capelle John Deere 4430
5.24 Dik Michaël Dussen Case Pro
5.25 Patrick de Lange Meerkerk Case IH 956
Klasse 7.5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
7.01 Erik Boer Giessenburg Fendt 614
7.02 Hans van Giessen Brakel John Deere 4240 S
7.03 Johan Schelle Sprang-Capelle Case IH 1255
7.04 Stijn van Strien Dussen Claas Arion 550
7.05 Berit Herman Waspik Case MXM 155
7.06 Bert Kemmere Almkerk International 1455
7.07 Jan de Lorm Almkerk MF 6480
7.08 Stephan de Graaff Babyloniënbroek New Holland T6.155
7.09 Daniël Schop Meeuwen Valtra N111
7.10 Gerrit Boom Dussen John Deere 6530
7.11 Annelies v. Berchum Werkendam International 1455
7.12 Jordy van der Pluijm Hank John Deere 6930
7.13 Noury Hoeke Nieuwendijk Claas Ares 697 atz
7.14 Anne-Marije Dank Nieuwendijk John Deere 6230
7.15 Robin van Someren Meeuwen MF 7618
7.16 Justin Heijmans Babyloniënbroek Deutz 6.160
7.17 Wim Duynhouwer Werkendam Case MX 135
7.18 Pieter Verwoert Werkendam Oliver 2255
7.19 Willem Ermstrang Zuilichem New Holland TSA 125
7.20 Frank van Berchum Werkendam International 1455
7.21 Johan Knaap Meeuwen John Deere 6620
7.22 Kees Duynhouwer Werkendam New Holland 6030
7.23 Kristian Janse Hank New Holland 8160
7.24 Leendert de Bruijn Herwijnen Ford TW 15
Klasse  9 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
9.01 Marijn Vermuë Werkendam John Deere 6830
9.02 Gerrit Kortleve Meerkerk Case 2294
9.03 Klaas de Winter Woudrichem Fendt 820
9.04 Kees Besems Dussen Case IH 1455
9.05 Thomas Westerlaken Waardhuizen John Deere 6145R
9.06 Goof Bos Asperen John Deere 4240 S
9.07 Roy de Jong Sprang-Capelle Case CVX 165
9.08 Corné Spierings Sprang-Capelle MF 3690
9.09 Pim de Graaff Babyloniënbroek New Holland T7.210
9.10 Arjan de Graaf Dussen John Deere 6145R
9.11 Ruben Combee Eethen New Holland T6080
9.12 Mathijs Heijmans Dussen Case IH 1455
9.13 Jelle Vogel Hank John Deere 7430
9.14 Zeger van Herwijnen Uitwijk New Holland T7.170
9.15 Peter Quik Haaften John Deere 6210R
9.16 Sjoerd Nieuwenhuizen Uitwijk New Holland 8360
9.17 Peter Krul Nieuwendijk New Holland T7.170
9.18 Arjan Dekker Dussen John Deere 6195M
9.19 Arne Verhoeven Andel John Deere 6215R
9.20 Jelle Vermuë Werkendam John Deere 6810
9.21 Harm Lievaart Waardhuizen New Holland T6030
9.22 Gert-Jan Thur Wijk en Aalburg John Deere 7430
9.23 Marco nieuwenhuizen Almkerk New Holland T6.155
9.24 Sjaak Ippel Werkendam New Holland T6080
9.25 Wilco van Someren Meeuwen Steyr CVT 6165
9.26 Mike Heijmans Dussen John Deere 6150R
9.27 Arjan Dank Nieuwendijk New Holland T6.155
9.28 Albert van Ooijen Nederhemert John Deere 7430
9.29 Dienand van Heemskerk Aalst New Holland T7040
9.30 Michael Duyzers Nieuwendijk Fendt 720
9.31 Cornel Timmermans Veen John Deere 6145R
9.32 Bart van der Schans Drongelen Same Fortis 190
9.33 Leroy van Wijgerden Brakel New Holland T6.175
Klasse 11 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor 1e Run 2e Run Uitslag
11.01 Toon Borsboom Delfgauw Ford 8830
11.02 Niels Verhoeven Andel John Deere 7230R
11.03 Jochem Pruissers Babyloniënbroek New Holland T7070
11.04 Fenno van der Vendel Meeuwen John Deere 6195R
11.05 Bart van Roemburg Korthoef John Deere 4955
11.06 Klaas Soer Brakel Fendt 924
11.07 Joost Hak Meeuwen John Deere 7710
11.08 Wout sterk Lexmond Fendt 824
11.09 Leon van der Vendel Eethen New Holland T7.230
11.10 Bastino van Andel Andel John Deere 6210R
11.11 Pieter Damsteegt Oud Alblas Fendt 936
11.12 Jos Kant Almkerk John Deere 4455
11.13 Wilco jungheim Noordeloos New Holland 8870A
11.14 Jan Reijm Groot-Ammers John Deere 4450
11.15 Martin van der Pijl Poederoijen Fendt 824
11.16 Evander van Beek Lunteren John Deere 7710
Hypro-Sportklasse tot 2500 kg
nr naam woonplaats tractor pull 1 finale
1 H25.08 Richard de Vries Rijkevorsel (B) Case International 845 XL
2 H25.05 Alex van Meer Wernhout Valmet 6400
3 H25.02 Krisjan Jochems Wernhout Valtra 705
4 H25.10 Ralph Raats Achtmaal International 845
5 H25.06 Pieter Tunders Schijf John Deere 2130
6 H25.03 Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 6265
7 H25.07 Bart Weterings Lage Zwaluwe Ford 7000
8 H25.04 Twan Bergmans Bergeijk Case International 1494
9 H25.? Eddie Crum Lienden John Deere 6420
10 H25.? Herman de Leeuw Hoogblokland Zetor 8011
11 H25.? Jelle van Rijt ? Valtra m130
12 H25.? Jeroen van Schaik Woerden Massey Ferguson 5609
Hypro-Sportklasse tot 3500 kg
nr naam woonplaats tractor pull 1 finale
1 H35.03 Cor Zandbergen Klundert Ford 7610 S
2 H35.01 Stef Van De Locht Wuustwezel (B) Deutz DX 85
3 H35.04 Jos van der Zanden Deurne Belarus 940
4 H35.05 Niels van de Sande Nuenen Fiat 850
Hypro-Sportklasse tot 4500 kg
nr naam woonplaats tractor pull 1 finale
1 H45.12 Leander Zandbergen Klundert Ford 9600
2 H45.02 Luc Roovers Etten-Leur International 1455
3 H45.09 Jeroen van Dis Middelharnis Ford 9600
4 H45.01 Gerard Pijcke Ossendrecht International 1246
5 H45.13 Piet Arensman Stad aan ‘t Haringvliet John Deere 4450
6 H45.06 Joop Swagemakers Dinteloord Ford 9600
7 H45.05 Erik & Lars Wouw Volvo BM 810
8 H45.03 Hans Kester IJsselstein Ford 9600
9 H45.07 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
10 H45.04 Ronny Hendrikx *** Someren Valmet 2105
11 H45.? Johan Klijn Hoogblokland Zetor 12011
12 H45.? Jos Scholman IJsselstein New Holland t8050
13 H45.? Marien de Bruijn John Deere 7810
14 H45.? Marcel van Dijk Houten International 1086
15 H45.? David Berends Kesteren International 1246
16 H45.? Robert de Kreij Hoornaar Ford 9000
17 H45.? Michel de Kreij Hoogblokland Ford TW15
Mega-Sportklasse tot 2700 kg
nr naam woonplaats tractor pull 1 finale
1 M27.05 Gerwin Jongmans Noordhoek Case MXM 110
2 M27.03 Arjan van de Riet Hoeven New Holland TS 110
3 M27.01 Tomas Braspenning Klein Zundert Case Maxxum 110
4 M27.02 Remie Raeymakers Roosendaal Deutz 6806
Mega-Sportklasse tot 3600 kg
nr naam woonplaats tractor pull 1 finale
1 M36.10 Robert van Dijk Lelystad Ford Super Major
2 M36.11 Manu van den Bergh Essen (B) Volvo BM 810
3 M36.16 Joeri Dams Zundert Volvo BM 810
4 M36.07 Gebr. de Hond Oud-Vossemeer Ford TW-20
5 M36.03 Gerard Hopmans Wouw International 1066
6 M36.18 Eddy Janssens Zoersel (B) Fendt 515 C
7 M36.02 Daniël Godrie Sprundel Volvo BM T2650
8 M36.05 Gebr. van Schaik IJsselstein Ford 9000
9 M36.17 Tonnie Moerland Sint Philipsland John Deere 4020
10 M36.19 Evert Matthijssen *** Hoeven Massey Ferguson 1104
11 M36.06 Bart Botermans *** Halsteren International 1066
12 M36.? van Dijk Houten Radical Roughneck
13 M36.? Joan de visser Aagtekerke International 1246
14 M36.? Jan Noten Leende Ford 7610 s
15 M36.? Van Dijke Oud-Vossemeer John Deere 7530
16 M36.? Theo Pellegrom Meteren John deere
Demo Klasse 4,5 ton SuperSport  
Nr. Tracor Naam Woonplaats 1e Run 2e Run
Wild Pirate Arrie van de Lagemaat Lunteren
Red Dream Laurens van Vuuren Streefkerk
van Stappust Gerard Hofstede Staphorst
Simply Green Laurens de Boer Molenaarsgraaf
  Klasse 3,4 ton SuperSport
Nr. Tracor Naam Woonplaats 1e Run 2e Run
Working Power Jan Willem Donk Noordeloos
Red Indian Kees van Daalen Achterberg
Spetsnaz William Pullens Heusden
Never Satisfied Pieter Paans Werkendam
Swedish Legend Nick Rasenberg Made
 Oldtimer         Trekkertrek  2018
Nr Gewicht Naam Woonplaats Trekker Trek 1 Trek 2
1 Louis in ‘t Veld Genderen MC Cormick D 324
2 John Vos Waspik David Brown 25 D
3 Wilma Hulst Kaatsheuvel Deutz F2L 612
4 Arie Vink Sleeuwijk David Brown 25 D
5 Adriaan v.d. Schans Sprang-Capelle Fendt Farmer 1z
6
7 Egbert Zwijgers Sprang-Capelle John Deere 2020
8 Ceciel de Waal Sprang-Capelle Fendt Farmer 2 DE
9 Cor Ippel Werkendam Fordson S.M. Roadlee
10 Herman Lankhaar Sprang-Capelle MF 245
11 Joost van der Schans Sprang-Capelle Fendt Favorit 1
12 Jelle v.d. Kolk Sprang-Capelle Fendt Farmer 2 DE
13 Robert Smout Rijsbergen Fordson super  major
14 Kees Verschoor Almkerk Case LA
15 Ingel Boender Sprang-Capelle Fendt Favorit 2
16 Nico v. Wijk Dordrecht Farmall S.B.M.D.
17 Christiaan Ippel Werkendam Ford Super Major
18 Koen de Rooy Kaatsheuvel Fordson Major
19 Ton v. d. Schans Sprang-Capelle John Deere 1020
20 Gerinda Klop Brakel International 633
21 Johan Vos Sprang-Capelle David Brown
22
23 Jarno Smout Rijsbergen Ford 5610
24 Martin Kramer Werkendam John Deere 720
25 Bert van Dijk Gorinchem MF 1080
26 Roel van Tilburg Sprang-Capelle Fendt Favorit 3 allrad
27 Bas de Groot Sprang-Capelle John Deere 730
28 Marinus Ippel Werkendam Ford 5000
29 Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalburg Case  930
30 Gerbert v.der Beek Genderen International  744
31 Sjaak Ippel Werkendam Ford 5000
32 Jasper Lankhaar Sprang-Capelle MF 1080
33 Rob Nordmeyer Loon op Zand International 885
34 Ad Eeijkmans Herpt John Deere 2030
35 Sjaak Boonstra Oud Alblas KL Buldog
36 Niels Hoeke Eethen Caterpillar D 2
37
38 Adri v.d. Schans Sprang-Capelle Fendt 611 S
39 Armand Hobo Zuilichem Deutz 8006 A
40 Sander v.d. Toorn Oud-Alblas Farmall 806
41 J. v. d. Gried Zuid-Beyerland MF 1155
42 Adriaan Pruyssers Sprang-Capelle Deutz 8006
43 Arno van der Beek Genderen John Deere 4020
44 Mauries van Vliet Veen Farmall 856
45 Renee Bergeijk Werkendam John Deere 4520
46 Dirk Hoeke Eethen Caterpillar D 4
47
48
49
50

Copyright © Streekdagen | Disclaimer | Sitemap | Webdesign Nieuw Ontwerp