Startlijsten

Startlijsten voor editie 2022 zijn nog bekend! Eerst is de standaard klasse en eronder staan de startlijsten voor de Hypro sportklasse

2,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
2.01 Peter Nieuwkoop Wijk en aalburg Deutz 6005
2.02 Peter Hijwegen Nijkerkerveen Ford 3000
2.03 Mary van Santen Opijnen MF 165
2.04 Alice vd Schee Babyloniënbroek Fiat UTB 445
2.05 Carles vd Gun Waardenburg Deutz 5206
2.06 Jan Verwoert Werkendam IH 523
2.07 Ricardo Bos Asperen Johndeere 1120
2.08 Angelie van Breugel Almkerk IH 633
       3,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
3.01 Roel Nieuwkoop Wijk en Aalburg Deutz D7807C
3.02 Jan Wouter de Groot Gorichem MF 565
3.03 Rick Vriends Klein Zundert IH 745XL
3.04 Tim de Wit Waspik IH 553
3.05 Björn Broekmans Raamsdonk Ford 4610
3.06 Johan vd Plas Brandwijk Fendt 306LS
3.07 Martijn van Dongen Raamsdonk Fendt 305
        4,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
4.01 Arnick van Herwijnen Uitwijk Ford 5610
4.02 Remco den Hartog Lexmond Deutz 8006
4.03 Daniël (Kruimeltje) H-veld-G-Dam Deutz Agrostar 4.61
4.04 Gerjan de Groot Gorichem MF 399
4.05 Pieter Verwoert Werkendam IH 745XL
4.06 Arjen van der Beek Genderen Case IH 845
4.07 Marcel de Jong Sprang-Capelle IH 1055
4.08 Koen de Rooij Kaatsheuvel Fendt 306
4.09 Stefan Bouman Genderen Deutz DX 4.50
4.10 Peter van Etten Sprang-Capelle IH 844
4.11 Arie Vlot Almkerk Farmall 806
4.12 Bart van der Schans Drongelen Same Silver 80
4.13 Danny Claassen Dongen Fiat 1000
4.14 Joost Kant Rijswijk IH 845XL
    5,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
5.01 Rick Zonneveld Almkerk MF 6170
5.02 Mike Prins Meerkerk Ford 7810
5.03 Michel Schouten Eethen Valtra 6400
5.04 Art Korevaar Hoogblokland Johndeere 6410
5.05 Aart Kant Rijswijk IH 1056XL
5.06 Dik Micheal Dussen Case 856XL
5.07 Antoin van Drunen Genderen Ford 7910
5.08 Corné Timmermans Nederhemert IH 955
5.09 Sander Langerwerf Raamsdok Johndeere 6310
5.10 Ronnie Verschuren Wijk en aalburg Case 845XL
5.11 Niek Hoefnagel Sprang-Capelle Fendt 412
5.12 Paul Deuling Dussen Ford 8210
5.13 Arjan Dank Nieuwendijk Johndeere 6110
5.14 Bas Korevaar Hoogblokland Johndeere 6110
5.15 Daniël Hak Nieuwendijk Valtra 6650
5.16 Sandro Hordijk Werkendam Johndeere 6320
5.17 Arno vd Beek Genderen IH Farmall 856
5.18 Bert Kemmere Almkerk IH 955XL
5.19 Bas de Groot Sprang-Capelle John deere 4430
5.20 Jelle vd Beek Genderen IH 956 Xl
5.21 Gijsbert Vos Drongelen Johndeere 6410
5.22 Rik Combee Oudendijk Deutz DX 4.70
5.23 Gerben Boom Babyloniënbroek Johndeere 6110
5.24 Daan Hak Tienhoven Deutz DX 110
5.25 Jan de Lorm Almkerk MF 6460
   7,5 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
7.01 Gerbert vd beek Genderen Farmall 1466
7.02 Elvis vd Werken Sleeuwijk Ford TW 5
7.03 Remco Vos Drongelen Johndeere 6530
7.04 Arne Verhoeven Andel Johndeere 6130R
7.05 Hanjo Scherff Waardhuizen NH T6180
7.06 Robin v Someren Wijk en Aalburg MF 7718
7.07 Willem de Raad Meeuwen Johndeere 6115R
7.08 Maarten van Rijswijk Wijk en Aalburg Deutz Fahr 150.7
7.09 Pim de Graaff Babyloniënbroek NH T7170
7.10 Rick Vos Drongelen MF 3125
7.11 Milan de Graaff Wijk en Aalburg Unimog 1500
7.12 Zeger van Herwijnen Uitwijk NH T6155
7.13 Jelle Colijn Werkendam NH TM 130
7.14 Jordy vd Pluijm Hank Johndeere 6320
7.15 Wilco van Westerveld Wijk en Aalburg NH T6080
7.16 Jacob Branderhorst Eethen NH TS 115
7.17 Leonard vd Heuvel Werkendam Johndeere 6920
7.18 René van Bergeijk Werkendam Johndeere 4520
7.19 Stefan van Maastricht Babyloniënbroek IH 1255
7.20 Jelle Vermue Werkendam Johndeere 6810
7.21 Rick Bax Wijk en Aalburg Johndeere 6130R
7.22 Anton de Jong Sprang-Capelle IH 1255
7.23 Thomas de Bie Sprang-Capelle Fendt 714
   9 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
9.01 Arjan de Graaff Dussen Johndeere 6145R
9.02 Stephan de Graaff Babyloniënbroek NH T6180
9.03 Niels Verhoeven Andel Johndeere 6145R
9.04 Kees Besems Kaatsheuvel Case IH 1455 Xl
9.05 Arie Pruijssen Werkendam NH TM190
9.06 Noury Hoeke Hank Johndeere 6195M
9.07 Adam van Bergeijk Werkendam NH T6030
9.08 John Klooster Aalst Johndeere 6155R
9.09 Maurits Werther Sprang-Capelle Fendt 720
9.10 Marco Nieuwenhuizen Uitwijk NH T7210
9.11 Martijn Ippel Werkendam NH T6080
9.12 Wilco van Someren Andel Steyr CVT 6165
9.13 Dennis vd Loo Sprang-Capelle Fendt 720
9.14 Tim Vink Werkendam Johndeere 6210R
9.15 Marijn Vermeu Werkendam Johndeere 6830
9.16 Corné Spierings Sprang-Capelle MF 3690
9.17 Gijs vd Staak Herpt Johndeere 7430
9.18 Ruben Combee Eethen NH T6080
9.19 Jip de Graaff Babyloniënbroek NH T6180
9.20 Dirk Branderorst Eethen Case MXM155
9.21 Henrie Verlouw Kerkwijk NH T7210
9.22 Peter de Vries Almkerk Johndeere 6930
9.23 Albert Noorloos Nederhemert Johndeere 6195M
9.24 Gerrit Boom Dussen Johndeere 7530
9.25 Daan de Bie Sprang-Capelle Fendt 720
9.26 Leroy v Wijgerden Brakel NH T6175
9.27 Martijn Voordepoorte Wijk en Aalburg NH T7040
9.28 Arné Kant Giessen NH T6080
9.29 Guusje Vogel Dussen Case Puma 185
  11 ton standaard
Nr. Naam Woonplaats Tractor
11.01 Jan v Mourik De Glind Fendt 824
11.02 Jos Kant Almkerk Johndeere 4455
11.03 Sjaak ippel Werkendam NH T7270
11.04 Stan v Wijk Almkerk Fendt 724
11.05 Gert Verdoorn Dussen Case Puma 200
11.06 Joost Hak Meeuwen Johndeere 7710
11.07 Yorick Duijzer Waardhuizen Johndeere 7710
11.08 Leon vd vendel Eethen Johndeere 6175R
11.09 Bart de Bie Sprang-capelle Fendt 927
11.10 Kees Duijnhouwer Werkendam Johndeere 6215R
11.11 Cees de Jong Streefkerk Fendt 615 LSA
11.12 Luuk Paans Werkendam Johndeere 7710
11.13 Anne-Marije Dank Nieuwendijk Fendt 824
11.14 Tom Geurtsen Ederveen Johndeere 7710
11.15 Fenno vd Vendel Meeuwen Johndeere 6195R
11.16 Wout sterk Lexmond Fendt 824
11.17 Jelle Gerritsen Sprang-capelle Fendt 826
11.18 Geert vd Galien Sprang-capelle Fendt 927
11.19 Marco van Achterberg Hank Johndeere 6215R
11.20 Pieter Kolff Rijswijk NH T7230
11.21 Mike Heijmans Dussen Johndeere 6250R
11.22 Kevin vd Bogert Hedel Johndeere 6230R
11.23 Bjarne de Waal Almkerk Johndeere 6250R
11.24 Marcel vd Vendel Meeuwen Johndeere 8320R

 

 

Hypro-Sportklasse tot 2500 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
H25.02 Krisjan Jochems Wernhout Valtra 705
H25.03 Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 6265
H25.05 Alex van Meer Wernhout Valmet 6400
H25.10 Ralph Raats Achtmaal International 845
H25.06 Pieter Tunders Schijf John Deere 2130
H25.01 Stefan de Ruyter Achtmaal International 845
H25.04 Twan Bergmans Eersel Case International 1494
Hypro-Sportklasse tot 3500 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
H35.02 Dennis Buijnsters Etten-Leur Volvo BM 700
H35.03 Cor Zandbergen Klundert Ford 7610 S
Hypro-Sportklasse tot 4500 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
H45.03 Henny Berkulo IJsselstein Ford 9600
H45.05 Erik & Lars Wouw Volvo BM 810
H45.02 Kris Aernouts Achtmaal Ford 9600
H45.07 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
H45.01 Gerard Pijcke Ossendrecht International 1246
H45.06 Joop Swagemakers Dinteloord Ford 9600
H45.12 Leander Zandbergen Klundert Ford 9600
H45.09 Jeroen van Dis Middelharnis Ford 9600
H45.15 Arjan Nieuwenhuis Vrouwenpolder Ford 9600
H45.14 Bernd Lengkeek *** Sommelsdijk John Deere 4320
H45.04 Ronny Hendrikx *** Someren Valmet 2105
H45.08 Luuk Mennen Griendtsveen Ford 9700
Johan Klijn Hoogblokland Zetor 12011
Ronald vd Werken Sleeuwijk Ford 9600
Cornel Langerak Noordenloos John Deere 7810
Gerold de Wit Utrecht Ford 9600
Mega-Sportklasse tot 2700 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
M27.05 Davy Antonissen Loenhout (B) Fendt 308 LS
M27.04 Davy van Peer Rucphen John Deere 6230
M27.01 Tomas Braspenning Klein Zundert Case Maxxum 110
M27.02 Remie Raeymakers Sprundel Deutz 6806
Mega-Sportklasse tot 3600 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
M36.11 Manu van den Bergh Essen (B) Volvo BM 810
M36.05 Gebr. Van Schaik IJsselstein Ford 9000
M36.04 Eddy Janssens Zoersel (B) Volvo BM 800
M36.13 Arian de Ruytter Zundert Valtra 8400
M36.17 Tonnie Moerland Sint Philipsland John Deere 4020
Agri-sport tot 5500 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
A55.01 Michael Damen Baarle Hertog (B) Case International 1455 XL
A55.02 Gudo Verheijen Ulicoten International 1455 XL
A55.04 Mark de Witte Wemeldinge Ford TW-10
A55.05 Michael Schippers Kamperland Valmet 8750
A55.03 Michelle Schippers Kamperland John Deere 4255
A55.06 Bob Brosens Minderhout (B) John Deere 4455
A55.07 Arjan Weststrate *** Goes Ford 8030
A55.08 Martijn Droogers Oud-vossemeer Deutz 13006
Mega-Sportklasse tot 6500 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
M65.03 Ruben Derijk Bekkevoort (B) John Deere 4455
M65.02 Bert Brosens Meerle (B) Fiat 180-90 DT
M65.01 Cedric Janssens Zoersel (B) Case International 1455 XL
Agri-Sportklasse tot 8000 kg
Nr. Naam Woonplaats Tractor
A80.03 Manuel Herijgers Zundert John Deere 4955
A80.06 Boudewijn Moerke Middelburg John Deere 7710

Copyright © Streekdagen | Disclaimer | Sitemap | Webdesign Nieuw Ontwerp