Uitslagen

Wedstrijd Meeuwen, zaterdag 7 sept. 2019

Baan 1

Uitslag 5.5 ton standaard

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
1 5.07 Fleur v/d Werken, Case IH 1056XL
80,54
2 5.16 Rick Vos, John Deere 6410
80,42
3 5.03 Bas de Groot, John Deere 4430
80,18
4 5.05 Rob Kimenai, Volvo BM 700
80,14
5 5.18 Arjan Dank, John Deere 6110
79,74
6 5.17 Ronnie Verschure, Case IH 845XL
78,63
7 5.04 Rico Duijndam, Case 5140
76,24
8 5.14 Paul Deuling, Ford 8210
76,24
9 5.08 Anne-Marije Dank, Massey Ferguson 6170
75,48
10 5.15 Gert-Jan Zwart, International 1246
74,90
11 5.01 Johan Akkerman, Valtra 8050
74,49
12 5.12 Daniël Schop, Valmet 6600
74,40
13 5.02 Jeroen van Heijst, International 955
73,78
14 5.11 Joost Kant, Case IH 856
73,56
15 5.06 Arie Vlot, International 956XL
71,98
16 5.09 Jacco de Jong, Steyr 9105
disk
17 5.1 Michael Schippers, International 1468
18 5.13 Jasper Otte, John Deere 6510

Uitslag HyproSportklasse tot 2500 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 Jeroen van Schaik, MF 5609
F.P.
93,87
2 H25.08 Richard de Vries, Case International 845 XL
F.P.
93,45
3 H25.02 Krisjan Jochems, Valtra 705
F.P.
93,31
4 H25.03 Wesley de With, Massey Ferguson 6265
99,73
5 H25.05 Alex van Meer, Valmet 6400
94,11
6 H25.07 Julian van Laerhoven, Deutz 7806
88,43
7 H25.06 Pieter Tunders, John Deere 2130
72,54
8 Arjen Vonk, International 744
2,07
9 H25.04 Twan Bergmans, Case International 1494
10 H25.10 Ralph Raats, International 845
11 Martin Hijkoop , Zetor Proxima120

Uitslag HyproSportklasse tot 3500 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
1 H35.01 Stef Van De Locht, Deutz Agrotron 130
99,97
2 H35.02 Jeroen Ros, Volvo BM 700
93,43
3 H35.03 Cor Zandbergen, Ford 7610 S
91,23
4 H35.04 Jos van der Zanden, Belarus 940
5 H35.05 Niels van de Sande, Fiat 850
6 H35.06 Dennis Buijnsters ***, Volvo BM 700

Uitslag HyproSportklasse tot 4500 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 H45.07 Kees van Schaik, Ford 9000
F.P.
107,30
2 H45.03 Henny Berkulo, Ford 9600
F.P.
101,51
3 Bo Burggraaf
F.P.
101,12
4 Johan Klijn, Zetor 12011
99,60
5 Gebr. Berends, International 1246
98,35
6 Robert de Kreij, Ford 9000
97,25
7 Michel de Kreij, Ford TW15
94,20
8 Corniel Langerak, John Deere 7810
93,60
9 H45.09 Jeroen van Dis, Ford 9600
92,64
10 H45.01 Gerard Pijcke, International 1246
91,65
11 H45.05 Erik & Lars, Volvo BM 810
90,41
12 H45.06 Joop Swagemakers, Ford 9600
74,68
13 H45.12 Leander Zandbergen, Ford 9600
14 H45.02 Luc Roovers, International 1455
15 H45.04 Ronny Hendrikx ***, Valmet 2105
16 H45.13 Frank van Neerven ***, Volvo BM 810
17 H45.14 Bernd Lengkeek ***, John Deere 4320
18 Marcel van Dijk, International 1086

 

Uitslag MegaSportklasse tot 2700 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 M27.01 Tomas Braspenning, Case Maxxum 110
F.P.
108,92
2 M27.02 Remie Raeymakers, Deutz 6806
F.P.
92,21
3 Jan-Willem Donk, Ford
117,65
4 Henk Donkersteeg, Ford
114,98
5 4Rus, Belatus
113,89
6 Kees van Dalen, International
104,79
7 Teus Kruis, Belarus
34,15
8 Bart Weterings, Ford
8,71
9 M27.04 Davy van Peer, John Deere 6230

Uitslag MegaSportklasse tot 3600 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 M36.05 Gebr. van Schaik, Ford 9000
F.P.
114,05
2 Maarten van Dijke, John Deere 7530
F.P.
0,01
3 M36.11 Manu van den Bergh, Volvo BM 810
99,05
4 Jan-Bas Zijderveld Working Power, Ford 7700
97,21
5 William Pullens Spetsnaz, Belarus
97,03
6 M36.13 Arian de Ruytter, Valtra 8400
96,69
7 4Rus
96,68
8 Full Speed
95,63
9 Henk Donkersteeg Forever Blue, Ford TW 25
94,55
10 M36.04 Eddy Janssens, Volvo BM 800
92,08
11 Kees van Daalen Red Indian, International 856
21,84
12 M36.08 Addie Hendrickx, Fendt 716
13 M36.16 Joeri Dams, Volvo BM 810
14 M36.03 Gerard Hopmans, International 1066
15 M36.17 Tonnie Moerland, John Deere 4020
16 M36.02 Daniël Godrie, Volvo BM T2650
17 Arno Wennekers Moody Blue, Ford 7000
18 Bart Weterings Common Ryth’m, Ford TM 7040

Uitslag SuperSport 4500 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
1 Laurens v Vuuren Red Dream, Case ih Magnum 7266
123,23

Uitslag Agrisport tot 5100 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
1 A51.01 Michael Damen, Case International 1455 XL
F.P.
2 A51.09 Bob Brosens, John Deere 4455
96,34
3 A51.02 Gudo Verheijen, International 1455 XL
92,91
4 A51.08 Michelle Schippers, John Deere 4255
5 A51.04 Mark de Witte, Ford TW-10
6 A51.05 Michael Schippers, Valmet 8750
7 A51.10 Arjan Weststrate ***, Ford 8030

Uitslag MegaSportklasse tot 6500 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1 M65.01 Gebr. Janssens, Case International 1455 XL
2 M65.02 Bert Brosens, Fiat 180-90 DT
3 M65.03 Ruben Derijk, John Deere 4455

Uitslag AgriSportklasse tot 8000 kg

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 A80.02 Steven Hillen, Valtra 8950
F.P.
F.P.
2 A80.01 Jan Bevers, Ford 8730
F.P.
119,58
3 Snotneus XL, case IH 1455XL
F.P.
100,66
4 A80.03 Manuel Herijgers, John Deere 4955
F.P.
100,27
5 A80.04 Stefan Jongenelen, Fiat 180-90 DT

Uitslag VTN 8,5 ton Supersport

Sleepwagen: Hyproslee

S
Nr
Team
1 1-36 Van Rijswijk, Renault AE Magnum
2 1-23 Rocking Horse, Scania 164-480

Baan 2

Uitslag 4,5 ton Standaard

Sleepwagen: Black Fury

S
Nr
Team
1e trek
1 4.09 Danny Claasen, Fiat 1000
86,85
2 4.11 Peter van Etten, International 844-S
82,96
3 4.07 Anton de jong, International 1055
81,38
4 4.06 Henri de Groot, Massey Ferguson 399
81,01
5 4.01 Martijn voor de Poorte, John Deere 2850
80,02
6 4.12 Pieter Verwoert, International 745XL
79,75
7 4.08 Jasper Lankhaar, Massey Ferguson 1080
79,69
8 4.03 Arno van der Beek, Case ih 845XL
78,93
9 4.02 Remco Vos, Massey Ferguson 3050
78,62
10 4.04 Koen de Rooij, Fendt 306
76,72
11 4.05 Martijn van Dongen, Steyr 4105
69,50

Uitslag 7.5 ton Standaard

Sleepwagen: Black Fury

S
Nr
Team
1e trek
1 7.08 Hanjo Scherff, New Holland T6.180
92,44
2 7.11 Justin Heijmans, Deutz 130
91,02
3 7.12 Jordy van der Pluijm, John Deere 6120R
90,41
4 7.07 Harm Lievaart, John Deere 6230
88,30
5 7.13 Leon de Fijter, Valtra T171
87,59
6 7.1 Robin van Someren, Massey Ferguson 7618
86,30
7 7.06 Piet Dekker, New Holland 8360
83,68
8 7.18 René van Bergeijk, John Deere 4520
81,96
9 7.16 Henrie Verlouw, New Holland T6080
81,34
10 7.01 Berit Herman, New Holland TS115
79,62
11 7.03 Johannis de Lorm, Massey Ferguson 6460
77,53
12 7.05 Frank van Berchum, Case IH MX135
74,63
13 7.02 Stephan de Graaff, New Holland T6.155
74,59
14 7.04 Corné den Dunnen, White Oliver 2255
74,30
15 7.14 Kristian Janse, New Holland 8160
73,01
16 7.17 Bram Arensman, Ford TW15
71,20
17 7.09 Jan de Lorm, Massey Ferguson 6480 (buiten dagzege)
18 7.15 Laban Duynhouwer, John Deere 4040

Uitslag 9 ton standaard

Sleepwagen: Black Fury

S
Nr
Team
1e trek
1 9.07 Thomas Westerlaken, John Deere 6145R
101,49
2 9.01 Jos Kant, John Deere 4455
100,09
3 9.06 Klaas de Winter, Fendt 718
99,82
4 9.29 Kees Besems, Case IH 1455
99,58
5 9.26 Arjan de Graaf, John Deere 6145R
98,99
6 9.28 Ruben Combee, New Holland T6080
98,61
7 9.08 Jan Paul van Toor, Fendt 720
97,60
8 9.02 Leroy van Wijgerden, New Holland 6080
97,58
9 9.13 Arne Verhoeven, John Deere 6215R
97,24
10 9.11 Noury Hoeke, John Deere 6195M
96,63
11 9.19 Mathijs Heijmans, Case IH 1455XL
95,99
12 9.3 Pim de Graaff, New Holland T7.210
95,31
13 9.21 Rick Zonneveld, New Holland T7.210
95,27
14 9.24 Michael Duysers, Fendt 720
95,02
15 9.15 Peter Krul, New Holland T7.190
94,92
16 9.2 Mike Heijmans, John Deere 6150R
93,72
17 9.18 Marco van Achterberg, Case Puma 200
93,20
18 9.22 Zeger van Herwijnen, New Holland T7.165
93,04
19 9.16 Dienand van Heemskerk, New Holland T7040
92,83
20 9.09 Marijn Vermuë, John Deere 6830
92,66
21 9.27 Sjaak Ippel, New Holland T6080
91,94
22 9.23 Kees Duynhouwer, Case Puma 200
91,78
23 9.04 Arno van Westerveld, John Deere 6145R
87,48
24 9.1 Sjoerd Nieuwenhuizen, New Holland 8360
74,93
25 9.14 Arné Kant, New Holland T6080
65,29
26 9.12 Ardjan Oomen, John Deere 7430
59,66
27 9.05 Marco Nieuwenhuizen, New Holland T6.155
54,67
28 9.03 Patrick van Bergeijk, Deutz 6.180
51,27
29 9.17 Bert Kemmere, Deutz 6160.4
51,02
30 9.25 Yorick Duijzer, New Holland 6030
49,18

Uitslag 11 ton Standaard

Sleepwagen: Black Fury,

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 11.09 Wout Sterk, Fendt 824
F.P.
103,00
2 11.01 Joost Hak , John Deere 7710
F.P.
97,55
3 11.04 Tom Geurtsen , John Deere 7710
98,94
4 11.06 Helmoed Boom, New Holland 8870
97,97
5 11.07 Pieter Damsteegt, Fendt 926
96,05
6 11.02 Hanco Kok, New Holland 8970
93,39
7 11.14 Jan Reijm, John Deere 4450
92,21
8 11.11 Henri Boer, Case Magnum 7120
90,58
9 11.13 Kevin v/d Bogert, John Deere 7230R
89,14
10 11.05 Niels Verhoeven, John Deere 6210R
86,57
11 11.03 Leon van der Vendel, John Deere 6175R
84,87
12 11.1 Fenno van der Vendel, John Deere 6195R
84,53
13 11.08 Gert-Jan Thur, New Holland T7.230
84,09
14 11.12 Gerrit Boom, John Deere 6155R
82,52

Baan 3

Uitslag Oldtimer Trekkertrek 2019 GROEP 1

Sleepwagen: Python

S
Nr
Team
1e trek
1 4 Arie Vink, David Brown 25 D
F.P.
2 13 Dennis de Groot, Ford 4000
F.P.
3 16 Nico v. Wijk, Farmall S.B.M.D.
76,68
4 11 Joost van der Schans, Fendt Favorit 1
75,55
5 1 Louis in ‘t Veld, MC Cormick D 324
75,31
6 18 Koen de Rooy, Fordson Major
64,78
7 19 Ton v. d. Schans, John Deere 1020
62,35
8 21 Gerinda Klop, international 633
62,31
9 14 Kees Verschoor, Case LA
60,46
10 10 Jasper Lankhaar, MF 245
59,75
11 3 Wilma Hulst, Deutz F2L 612
59,43
12 5 Adriaan v.d. Schans, Fendt Farmer 1z
59,43
13 6 Gerrit Nieuwkoop, Case SC
53,83
14 15 Ingel Boender, Fendt Favorit 2
51,79
15 2 Gerrit Waleson , Ford Dexta
42,05
16 12 Jelle v.d. Kolk, Fendt Farmer 2 DE
38,07
17 17 Gerrit Colijn, David Brown 990
31,03
18 7 Petra, Fendt Dieselros
19 9 Berta, Guldner g 35
20 20 Ceciel de Waal, Fendt Farmer 2 DE

Uitslag Oldtimer Trekkertrek 2019 GROEP 2

Sleepwagen: Python

S
Nr
Team
1e trek
1 26 Roel van Tilburg, Fendt Favorit 3 allrad
F.P.
2 27 Ad Eeijkmans, John Deere 2030
F.P.
3 30 Arjan v.der Beek, International 744
F.P.
4 33 Johan Schelle, International 844
F.P.
5 38 Adri v.d. Schans, Fendt 611 S
F.P.
6 40 Sander v.d. Toorn, Farmall 806
F.P.
7 43 Gerbert van der Beek, International 1466
F.P.
8 37 Mauries van Vliet, Farmall 1456
84,96
9 44 Bart Oversteeg, Fendt 105 LS
84,11
10 29 Dirk Mandemakers, WD 9
83,21
11 41 Dirk Rooyens , MF 2680
82,29
12 24 Johan Oversteeg, Fendt Farmer 3
81,90
13 34 Christa, International 844s
68,34
14 23 Bas de Groot , John Deere 730
66,78
15 39 Armand Hobo, Deutz 8006 A
62,05
16 35 Herman Lankhaar, MF 1080
60,61
17 28 Kees Segere, Ford 5000
59,92
18 32 Jan Krol, Fordson Supermayor
30,97
19 31 Sjaak Boonstra, KL Buldog
20 36 Anton de Jong, International 1055
21 42 Adriaan Pruyssers, Deutz 8006

Uitslag 2,5 ton Standaard

Sleepwagen: Python

S
Nr
Team
1e trek
1 2.01 Ruud van Zanten, Landini 5000
70,56
2 2.04 Mariana de Kreij, Fordson Super Dexta
68,44
3 2.02 Peter Nieuwkoop, Deutz 6005
64,19
4 2.07 Bert Werther, Landini 6500
63,01
5 2.05 Cees de Groot, Massey Ferguson 65
62,53
6 2.03 Corwin van Meel, Renault 651
57,21
7 2.06 Ricardo Bos, John Deere 1120
55,33
8 2.08 Jan Verwoert, International 523
46,30

Uitslag 3.5 ton Standaard

Sleepwagen: Python

S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1 3.09 Bastiaan de Groot, Massey Ferguson 565
F.P.
F.P.
2 3.07 Wim de Kreij, Ford 4000
F.P.
83,19
3 3.05 Roel Nieuwkoop, Deutz 7807 C
98,77
4 3.02 Chris groenendaal, International 824
93,30
5 3.1 Rob Nordmeijer, International 744
85,76
6 3.08 Robert de Kreij, Ford 5000
80,40
7 3.13 Martijn van Dongen, Fendt 305 LS
80,32
8 3.01 John Vos, Ford 5000
78,69
9 3.11 Michel de Bont, International 644
75,83
10 3.04 Johan van der Plas, Fendt 306 LS
73,66
11 3.12 Tim de Wit, International 744
69,44
12 3.03 Christian van Winden, Deutz DX 3.50
53,96

Sponsoren
Contact

De Streekdagen worden georganiseerd door:

Stichting Landbouwfestiviteiten Land van Heusden en Altena.

E-mail: info@streekdagen.nl

Locatie evenement:
Ter hoogte Dorpsstraat 2
4268 GJ Meeuwen

Contact  

Social Media

Er zijn geen recente Facebook berichten om te tonen.

-->

Copyright © Streekdagen | Disclaimer | Sitemap | Webdesign Nieuw Ontwerp